| DeeutaAndreeuta a întrebat:

Am trimis acolo la contact sa-mi sterga o intrebare de pe acest cont dar din greseala in loc sa scriu numele de la acest cont adica DeeutaAndreeuta am scris numele de la celalalt cont la fel si idlaughing. Are ceva? O sa mai imi stearga intrebarea?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Ai optiunea sa iti stergi singura o intrebare.

Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Poti sa-ti stergi singura intrebarea trebuie sa dai la "intrebarile mele" si sa confirmi pe e-mail

| a1doru a răspuns:

Cred ca mai degraba o sa-ti stearga contul, pentru ca ai 2, ceea ce e interzis pe TPU. rolling on the floor

| Lumine a răspuns:

Buna!
Depinde, daca nu se face confirmarea nu-ti v-a sterge intrebarea, asa ca mai bine ai incerca odata dar de data asta sa introduci datele cerute corect.

Succes!