| AlynaDulcika a întrebat:

As vrea sa-mi spune-ti cum imi pun poza la profil si cum dau funde... big grin

Răspuns Câştigător
| TaniaEu a răspuns:

Dai clic pe profilul tau->dai pe editare profil->add photo! sigur gasesti! in legatura cu funda : la fiecare raspun scrie in dreapta acestuia! : adauga ca raspuns castigator! si gata daca dai clic pe el acea persoana a primit funda! big grin la fiecare raspuns poti da doar o singura funda! sper ca te-am ajutat big grin FUNDA SI MIE TE ROG big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. De acolo poti afla aproape totul despre activitatea pe TPU, inclusiv cu poza si funda. Numai bine!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Alynahappy
Funda se da raspunsului castigator, e o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament...in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita, odata declarat castigator, numai poti da altcuiva o alta fundita, la restul raspunsurilor le poti da vot, sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
Pentru poza
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
O zi minunata sa aihappy

| catalina98 a răspuns:

Deci intri la editare profil dai in jos si gasesti unde poti sa iti atasezi poza!