| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum sa dau un search la un anumit cuvant. Daca scriu la Cauta un cuvant imi arata intrebarile recente sad.

Răspuns Câştigător
| cornelia13 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii toata intrebarea cam incercat si eu cu un cuvant si nu merge

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

| DomnisoaraLove a răspuns:

Daca vrei sa-i afli sensul cauta pe googlebig grinEX, apoi iti arata acolo CAUTA si gaaattaaaaaaa!

| cornelia13 a răspuns:

Cu placere

| Humanity a răspuns:

Mersi