| TheWomanCat a întrebat:

crying
Astazi este a zecea zi de la crearea contului meu TPU si mai aveam de raspuns la vreo 5 intrebari sa devin senior...Dar imi arata acelasi numar de raspunsuri oricate as da.Inainte nu facea asa.Ce sa fac? De ce nu merge? Cum il fac sa mearga? Va rog,am nevoie de un raspuns rapid si bun, sunt foarte deprimata ca m-a oprit la limita.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu trebuie sa fii deprimata. Asteapta. O sa iti calculeze intrebarile mai tarziu.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Maine dimineata se actualizeaza toata activitatea ta de azi.
Asa ca, nu trebuie sa iti faci griji...
O seara buna happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Totalizarea întrebărilor/răspunsurilor şi punctajul se actualizează DOAR în ziua următoare ( dimineaţa ) şi din acea cauză NU apar în cursul zilei respective, când ai pus întrebarea sau ai dat răspunsul ( excepţie face numărătoarea fundelor ).
Actualizarea o face serverul, automat.

Pentru alte detalii vezi şi :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Stai calma, raspunsurile se centralizeza a doua zi!
Maine dimineata raspunsurile se vor afuna, se vor aduna si vei avansata la rangul de senior (daca sunt 100 pana atunci!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ooo,dar ai numarul de raspunsuri necesar! Daca dai pe profilul tau(banda portocalie, vei afata ca mai ai nevoie doar de o zi

| AccountDeleted a răspuns:

Buna!

Toate raspunsurile/intrebarile sunt verificate. Daca cumva intrebarea este fara sens sau intr-o categorie gresita aceasta va fi stearsa. La fel si cu comentariile. Daca intrebarea este stearsa, toate raspunsurile din acea intrebare sunt sterse.
Si raspunsurile daca sunt fara sens si sunt la misto, sunt sterse de catre un administrator/moderator. Totul este validat. Senior poti deveni dupa ce ai 100 de raspunsuri VALIDATE. Ai rabdare ca vei deveni un user Senior in curand.