| Adry05 a întrebat:

Cand se voteaza urmatorul expert TPU? Si din cat in cat timp? [eu stiam ca lunar dar nu sunt tocmai sigura thinking], si mi-ati putea da si mie link-ul site-ului unde se voteaza va rog?big grin
Multumesc!kiss O zi buna tuturor!happy

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

De fapt cred ca vorbeste de user-ul anului. User-ul anului se voteaza ai pe la sfarsitul anului. Eu am vazut anul trecut ca a pus Stela o intrebare cine sa fie urmator user al anului si multe raspunsuri erau cu NOName. Dar nu stiu sigur. Oricum ne anunta cineva cand se voteazawinking
P.S.: Expertii TPU sunt alesi de adminii site-ului nu de utilizatori.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Expertii nu se voteaza ci sunt desemnati de echipa TPU. Nu exista o periodicitate stabilita, uneori a fost desemnat cate unul pe saptamana, alteori au trecut si luni fara sa fie numit vreunul. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adminii sunt cei care numesc experții în funcție de calitatea răspunsurilor date de aceștia într-o perioadă de timp prin care ei se fac remarcați!
Pa, pa.

| Jessica a răspuns:

Scuze pentru greselile gramaticale dar tastatura mea scrie ce vrea eastraight face

| Sin a răspuns:

Expertii sunt alesi de admin nu de ceilalti utilizatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unde-i scoala asta de experti? si cine-i hotaraste? ca tare am indoieli.si nu de mijloc fiindca nu-mi place sa ma aplec.