| nopenopenopenoope a întrebat:

Buna cand vreau sa imi schimb poza de la profil...si dau pe salveaza profilul imi scrie 417 expiration failed de ce?raised eyebrows dau funda >:

Răspuns Câştigător
| bybyana21 a răspuns:

Probabil pentru ca poza e prea mare, sau are o dimensiune nepotrivita

2 răspunsuri:
| camryn a răspuns:

Daca nu e nici o problema cu poza pe care vrei s-o incarci, atunci e o problema cu sincronizarea server-pc din cauza timpului de reactie incetinit al browserului (il poti schimba cu google chrome, de ex.). dupa parerea mea, in momentul de fata e cel mai rapid browser de pe piata...

| nopenopenopenoope explică:

@camryn eu am cea mai noua versiune opera...deci