| yoelidutza a întrebat:

ce trebuie sa fac ca sa ajung utilizator senior?

10 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Că să poţi fi utilizator senior trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe informaţii citeşte aici : http://www.tpu.ro/blog/

| Klepto a răspuns:

Sa citesti intrebarile de mai jos in care s-a raspuns de 58345865435834956 ori si ca sa nu mai pui intrebarea asta care putea fi evitata cu doar o cautare, da merge functia cauta.

10 zile activitate, 100 raspunsuri.

| Klepto a răspuns:

@cum iti spune ca n-am chef sa dau copy/paste la numele tau
Dupa cum vezi don'soara "Am tot dreptul mai pun o intrebare care se repeta printre muntele de intrebari de acelasi gen" unii habar n-au si raspund chiar daca nu stiu.Nu mai bine cauti ceva postat de admini si corect in loc sa-i faci pe multi sa sufere de exces de zel ca au raspuns la intrebari si se simt de ajutor?

"la ce sa ma obosesc sa caut cand pot pune chiar eu intrebarea" ce mentalitate de LENE... fata SerioasA si corecta.

| zdrangoi a răspuns:

Sa acumulezi puncte dand raspunsuri la care primesti funda, sa-ti faci prieteni, etc

| PinkPanther a răspuns:

100 de raspunsiri si minim 10 zile de cand esti inscrisa pe site

| Tsunade99 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10.000 de puncte. Eu nici nu stiu cum le-am stran dar am 19.000 si ceva.

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna :*
Ajungi utilizator senior daca ai peste 100 de raspunsuri :*
sper ca te-am ajutat big grin

| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la mai multe intrebari sa ai un anumit punctaj.

| Wooky a răspuns:

Salut.
Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa primesti 10 funde.
Succes!

| yoelidutza explică:

Klepto, la ce sa ma obosesc sa caut cand pot pune chiar eu intrebarea si cine s-a saturat sa raspunda ca s-a repetat intrebarea sa nu raspunda ca nu ii obligat