| nupotsapunniciunnume a întrebat:

Buna, cine se pricepe in IT. Laptopul meu nu mai merge, pur și simplu cand îl deschid se încarcă si scrie asa: "YOUR DEVICE RAN INTO A PROBLEM AND NEEDS TO RESET. WE'RE JUST COLLECTING SOME ERROR INFO, AND THEN WE'LL RESET FOR YOU sad "
dar pur si simplu, am resetat, am incercat, dar nu merge, va rog ajutați ma, chiar am nevoie de laptop. Pentru mai multe detalii pot sa va dau indtagramul meu sa vorbim mai mult. Va rog am nevoie de ajutor. ( Nu stiu cr categorie sa pun)

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Reset sau Restart?
Ca sunt lucruri foarte diferite

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca nu te descurci, mergi cu el la un centru specializat.