| Adry05 a întrebat:

Buna!
Conteaza motivul raportului? De exemplu sa zicem ca raportezi o intrebare sau un raspuns cu "caracter interzis" dar altul este motivul, de exemplu ar fi mers mai degraba cu caracterul irevelant, se ia in considerare? Si raportarea temelor de care dintre cele 3 categorii tine?happy Caracter ilegal, irelevant sau spam?
O seara placuta, si sper ca ati inteles ce am vrut sa zic.

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Temele, ca irelevante, din moment ce ar trebui să existe pe site. Dar merge și prima variantă, nu contează chiar așa mult.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu raportez temele ca fiind continut ilegal(interzis).