| D3I3 a întrebat:

Buna
Cu cateva zile am avut intentia sa imi schimb avatarul. Mi-au aparut urmatoarele " Asteptati cel mult 24 ore ca aceasta sa fie aprobata de un admin" ( ceva asemanator ).
Cum am mai precizat, au trecut deja 3 zile si nu am poza de profil.
Intrebarea : Noi primim o notificare, ceva care sa ne anunte ca imaginea nu este acceptata?
Daca nu este, ar fi corect sa fie, sa nu lase jucatorii cu ochii in soare. Si daca este, de ce nu mi-s-a aprobat deja?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

A se lua in considerare ca sambata si duminica sunt zile nelucratoare si administratia TPU NU lucreaza.
DACA ai trimis vineri dupa pranz nu au apucat sa ajunga la profilul tau.
Incepand de luni, vei avea poza la profil, daca aceasta nu incalca regulamentul.
Cu placere!

1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Nu primesti notificare, depinde de admini cand iti aproba cererea de schimbare a pozei de profil, la mine a durat 4-5 zile.