| ღdeeღ a întrebat:

Cum pot deveni membru senior?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului tau pe TPU,(zile pe care tu le-ai depasit, deci aici nu ai vreo problema) sa ai 100 de raspunsuri,(tu ai 87, deci inca 13 raspunsuri)si treci la seniori!
Welcome!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să ai 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site și 10 zile de la activarea contului!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate, si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii, intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

| liii a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri.

| Cosmiinna a răspuns:

Pai trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri in 7 zilehappy