| inutzaiepuras a întrebat:

Cum pot sa imi pun o poza la avatarul de la TPU? Primul raspuns corect primeste funda.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Editare profil", selecteaza/incarca o imagine si salveaza - e simplu! Iar poza ta va aparea in cateva ore-zile. Va trebui sa ai putina rabdare.
Succes! Numai bine!

| AnneMarri a răspuns:

în stânga (scrie cu portocaliu) ai „vizualizare profil", „editare date de logare", „editare profil", „mesaje", „întrebările mele", „răspunsurile mele", „întrebări favorite", „prieteni", „notificări", şi „logout"
tu dai la „editare profil" şi acolo vezi „nume public", „prenume", „nume", „email", „localitate", „zi de naştere", „url blog", „sex" şi „selectează imagine de profil", iar jos de „selectează imagine de profil" vezi „alegeţi fişierul" şi dai acolo, îţi alegi o poză din calculator şi dai la „salvează profilul"
dar să ştii că trebuie să aştepţi o zi sau două ca să-ţi apară poza, nu-ţi apare chiar imedia după ce ai pus-o, dar nu-i nimci în neregulă cu ea, aşa trebuie să fie şi sigur va apărea

Răspuns utilizator avertizat
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Dai clik la editare profil,apoi mai jos scrie selecteaza imagine de profil, dai clik pe rasfoieste, si iti alegi imagine din calculator.

| Weeedha a răspuns:

In stanga sus, ai logo`ul TPU. Mai joos, ai

Pune intrebarea ta aici
logat ca.
Vizualizare profil
editare date.
EDITARE PROFIL --> il alegi pe asta apoi ai mai jos in dreapta, ex star
M
F
Selecteaza imagine profil
si browse`zi de unde vrei tu. bafta! ♥

| ionif a răspuns:

Pai in editare profil ultima de jos: Alege imaginea de avatar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
dai la editare profil si vezi acolo
selectare imagine profil si dai pe buton rasfoire sau cum scrie si iti bagi poza, simplu ca buna ziua
papa

| blaxy a răspuns:

Intri la EDITARE PROFIL si ultima sectiune e unde trebuie sa iti alegi foto...succes