| trăncănici a întrebat:

Bună,cum schimbi poza de profil aici pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

| trăncănici explică (pentru NOname):

Mersi mult, ţi-am dat fundiţa.Am schimbat, aştept confirmarea!

| NOname a răspuns (pentru trăncănici):

Nu ai pentru ce.
Momentan ai un copil în poza de profil (deşi la întrebare apare un peisaj). Va dura puţin până se vor actualiza datele şi aceeaşi imagine va apărea peste tot. Baftă!

| trăncănici explică (pentru NOname):

Mersi,am avut copilul, am schimbat cu peisajul.Văd că la mine se afişează acum peisajul.Pup!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba poza de profi intra la ''editare profil'' si selectezi fisierul.