| Cosminovici18 a întrebat:

De ce ati mai pus rubrica cauta raspunsuri/intrebari daca de fiecare data cand dau sa caut o intrebare sau raspuns imi zice,, Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere.,, Cine ma lamureste si pe mine are funda!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Poate că nu era mereu aşa. Acum site-ul este foarte populat, şi vrând-nevrâd apar probleme tehnice. Poate acea opţiune mergea când site-ul nu era aşa populat.
Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se ține în frâu blocajul server-ului, de aceea.
Pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Probleme tehnice. Prea mulţi utilizatori sau se lucrează la site. Şi eu m-am "întălnit" de vreo 5 ori cu mesajul pe ziua de azi şi am îceputul să ne placem unu' pe altu'.
Seară frumoasă!