| Ţiiţţţu a întrebat:

Buna de ce daca intri la profilul utilizatorului sa zicem "x" cand intri la raspunsuri si vrei sa vezi toata intrebarea la care a raspuns nu poti adica dai clik pe intrebare ai iti da alte intrebari nu aia. imi explica cineva si mie? multumesc

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e o eroare. Încearcă mai târziu.

| Ţiiţţţu explică (pentru NOname):

Asta se intampla mereu ...de cateva zile incerc si am incercat la diferiti utilizatori si nu imi arata

| NOname a răspuns (pentru Ţiiţţţu):

Da-ne link-ul cu profilul utilizatorului respectiv.

| Ţiiţţţu explică (pentru NOname):

Ai avut dreptate a fost vorba de ceva eroare acum am incercat si se pare ca pot sa vad multumesc pentru ajutor

| NOname a răspuns (pentru Ţiiţţţu):

N-ai pentru ce, DeDeeDeny. Mă bucur că s-a rezolvat. O seară faină.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate se făcea reactualizarea punctajului și apare acest blocaj.
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Cred ca anumite intrebari, puse de utilizatori anonimi, nu te lasa sa le vezi.