| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi merge sa pun caractere d-alea la nume? La alti utilizatori am vazut ca le merge, mie de ce imi permite doar cu caractere normale?:-s

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Bună.
Pentru că de ceva timp nu ne mai lasă cu caractere. Poate utilizatorii la care ai văzut tu, şi-au făcut nickname-ul mai demult.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca de cateva luni nu mai putem folosi semnele in nickname-urile noastre. Doar litere, cifre. Fara semne si spatii.

neluL
| neluL a răspuns:

Pune caracterele fara spatii libere intre ele sau foloseste _ si o sa mearga.