| YONTU a întrebat:

De ce nu pot sa mai urc in rank si in puncte? De 3 zile imi vad aceleasi puncte: 47962 puncte (1471 in ultimele 7 zile). Oare de ce? crying
Dau fundoi! big grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Profilul se actualizeaza in 24 de ore, probabil e o problema de site, si Luni se va remedia si va aparea si punctajul tau reactualizat.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Daca ai raspuns la intrebari, nu iti face griji, se vor reactualiza si se vor adauga punctele celor acumulate deja. La cat mai multe puncte!

| CautNume a răspuns:

Se actualizeaza mai greu.

| alex0110 a răspuns:

Se actualizeaza mai greu uneori. Si mie mi se intampla frecvent asa. Vei vedea ca peste una sau doua zile se actualizeaza si la tine. La toti e la fel. E ceva normal.

| Kgh13023 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la intrebari, sa iei funde si sa primesti voturi ca sa aduni puncte.

| YONTU explică (pentru Kgh13023):

Daca citeai mai bine intrebarea aflai ca este vorba de altceva laughing nu de ce mi-ai scris tu aici!