| fghjklkj a întrebat:

De ce nu pot sa raportez daca sunt junior?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Pentru ca inainte ca utilizatorii sa fie impartiti intre "Seniori" si "Juniori" multi isi faceau alte conturi de pe care isi votau singuri raspunsurile si raportau ce intrebari voiau de pe ambele conturi pentru a fi sterse.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De-aia.
Aceasta este regula site-ului, pentru a preveni abuzurile și a oferi unui utilizator timp de acomodare și înțelegere a regulamentului.

| Diabolique a răspuns:

Cred că în ultima săptămână am văzut vreo 10 întrebări de-ale tale la categoria asta. Cel mai fain ar fi să citești ce scrie aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente și să lași site-ul să respire.
Lectură plăcută.

| strengaritzza a răspuns:

Cand esti Junior nu poti face multe. Decat dupa ce urci in rank.

| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Ai nevoie de 100 de raspunsuri date, si apoi poti raporta/evalua/a trimite mesaje etc. Dupa ce vei acumula 100 de raspunsuri vei fi "Senior" si vei putea vace ce vrei tu! big grin