| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum serios, sunt singura caruia nu-i mai apar raspunsurile? Pur si simplu postez anumite raspunsuri, e totul bine, majoritatea au fost castigatoare si vad ca azi au disparut! Imi apare doar data in care le-am postat si intrebarea respectiva.
E posibil sa fi fost sterse intrebarile? Deoarece atunci cand dau click pe ele, imi intra pe "prima pagina" a site-ului. Aveti vreo idee? Multumesc pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| Iho a răspuns:

Iti recomand sa trimiti un mesaj la Contact:

http://www.tpu.ro/contact

si sa-i intrebi pe administratori.

| h3r a răspuns (pentru Iho):

Mersi, Gaby!

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este foarte posibil sa fi fost sterse intrebarile si raspunsurile la ele. Daca esti nemultumita si consideri ca au fost sterse pe nedrept poti scrie un mesaj din CONTACT. Nu stiu daca o sa rezolvi ceva, nici eu n-am rezolvat cu 2 raspunsuri care mi-au fost sterse destul de recent. Numai bine!

| h3r a răspuns (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns!
Take care!

| TPU.ro a răspuns:

Ieri s-au facut o serie de optimizari tehnice in ceea ce priveste serverele. Problemele au fost temporare si s-au remediat.

Alexandra - TPU

| h3r a răspuns (pentru TPU.ro):

Din pacate la mine tot asa e, tot la prima pagina ajung...
Am incredere ca o sa-si revina, multumesc pentru timpul acordat!

O zi buna!

| TPU.ro a răspuns:

In acest caz, da, intrebarile tale au fost eliminate din comunitate.

Alexandra - TPU

| iHate a răspuns:

Nu stiu eu m-am logat azi si patesc la fel.

| Iho a răspuns (pentru iHate):

Iti recomand sa trimiti un mesaj la Contact:

http://www.tpu.ro/contact

si sa-i intrebi pe administratori.

| iHate a răspuns:

Mersi am rezolvat acum vad ca se posteaza dar fara poza happy poate o sa arate si poza mai tarziu.

| h3r a răspuns (pentru iHate):

Ma bucur ca ai rezolvat.
Si da, o sa apara si poza mai tarziu.

Take care!