| BonneLess a întrebat:

Buna dimineata!
De ce nu pot vedea unele intrebari din oracolul TPU? Imi apare aceasta problema "21 Aprilie 2013
Obisnuiesti sa participi la concursuri pe Internet?
Nu poti vedea aceste rezultatele pentru ca n-ai raspuns la intrebare. " Si nu imi apare nici la intrebari ca sa raspund.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema a fost remediata. Acum puteti raspunde la intrebare.

Alexandra - TPU

| BonneLess explică (pentru TPU.ro):

Bine, iti multumesc.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mi-ai luat intreabarea din minte, Se pare ca e greseala pe undeva.Nu pot raspunde la intrebarea deazi, si nici la alteintrebari din oracolol.Maine scriu adminilor la conctact.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Şi eu am încercat să răspund, dar nu merge, probabil s-a desfinţat sau în orice caz probleme tehnice.
O zi bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La asta nici eu nu pot raspunde. Se pare ca este o eroare pe care ei nu au vazut-o inca.

| BonneLess explică:

Ok, multumesc pentru raspunsuri, eram tare nedumerita. happy