| alexadeea a întrebat:

eu am primit si dat raspunsuri peste 3 azi, si de dimineata cand am intratt mai aveam nevoie de 3 raspunsuri si devin senior dar nu mi se mai pune niciun raspuns sau raspunsurile care mi l e au dat altii la intrebarile mele! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Maine dimineata vei deveni user senior, toate raspunsurile/punctele acumulate, iti vor fi adaugate abia maine
O seara bunahappy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să ai răbdare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Doar în ziua următoare se afişează la profil ( se actualizează ) numărul de răspunsuri/întrebări şi punctajul ( aferente zilei anterioare ).

Deci, trebuie să ai RĂBDARE până mâine happy

Punctajul/respectiv numărul de răspunsuri date se actualizează automat la noapte şi mâine îţi vor apărea la profil.

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putina rabdare, actualizarea nu se face instantaneu.Cel mai tarziu maine dimineata se va reglementa situatia.Mult noroc.