| allacata a întrebat:

eu mi-am facut profil pe TPU, dar nu-mi da voie sa votez, eu am 21 ani, intrebarea e de ce m-a pus junior?, daca am 21?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună asta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu conteaza ce varsta ai, conteaza sa ai 10 zile de logare, si 100 de raspunsuri, apoi admini acestui site te vor trece la al 2 lea statut, cel de Senior..statutul de junior, il primeste toata lumea la inceput...
O zi minunata sa aihappy

| Gabica a răspuns:

Nu conteaza varsta. Dupa un anumit timp in care vei fi activ, vei fi facut si senior.

| mola a răspuns:

Buna!

Nu conteaza ce varsta ai. Iti trebuie numai 100 raspunsuri in maxim 10 zile. Dupa aia dimineata o sa te faca Senior.

Sper ca te-am ajutat!