| MadaTeIntreaba a întrebat:

Eu nu pot sa trimit mesaje unei fete din lista de prieteni.Imi zice asa:
Nu poti trimite mesaje la acest utilizator!
Ce se intampla?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".
Poți să-l rogi public (la o întrebare de-a lui) să-și schimbe setările.
Succes.

| hideaway a răspuns:

Dacă NU o mai ai în lista de prieteni înseamnă că ţi-a dat "ignore user", însă dacă o mai ai înseamnă că şi-a setat să primească mesaje de la "Nici un membru TPU.", nu te speria! La o întrebare de a ei ai putea să-i zici să-şi schimbe setarile.
O zi bună!

| EmaS a răspuns:

Inseamna ca ea nu doreste sa primeasca mesaje de la tine si te-a blocat ca sa nu poti sa trimiti mesaje. Poate ca ai stresat-o?!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu se întâmplă nimic. Fata aceea ţi-a dat ignore.
Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori si-a blocat de la profil sa nu primeasca mesaj de la nimeni, ori ai primit ignore sau te-a blocat de la mesaje. Incearca sa ii dai un reply pe site sau sa intri pe intrebarile ei, sa vezi daca scrie ca te-a ignorat. Daca nu, inseamna ca nu vrea mesaje de la nimeni.

| ZoOzOLe a răspuns:

Inseamna ca acea persoana ti-a dat "ignora user"