| Giulietta013 a întrebat:

Buna fani TPU! As avea si eu o intrebare:
Cum imi pot pune o poza la profilul meu de la TPU?
FUNDA MARE! 1

Răspuns Câştigător
| Lauria a răspuns:

Intri aici: http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si mai jos gasesti "Selecteaza imagine de profil", dai click pe "alege fisierul", alegi poza si apoi dai pe salveaza profilul. Poza va aparea maine, daca desigur, este aprobata de admini.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Una! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| Lauria a răspuns:

Ok,intru.

| SmileLife a răspuns:

Intri la editare profil, acolo gasesti "alege fisierul" si dai clik acolo iti alegi poza si gata... funda?