| CristinaTa a întrebat:

Hey admini de ce nu pot sa pun o intrebare aici pe TPU la care sa adaug si link-ul unei pagini! Nu pot pune link-ul nici la intrebare nici la raspuns, de cate ori pun intrebarea mereu imi este refuzata
De ce?
Tin sa mentionez ca de curiozitate am dat si la alte intrebari si am vazut ca la ei au mers sa puna link-ul unei pagini si la intrebare si la raspuns
Eu de ce nu pot?

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai bine trimiti un mesaj aici http://www.tpu.ro/contact
Succes!

| Xenya a răspuns:

Aceasta intrebare o poti pune la sectiunea CONTACT! P.S Se gaseste in partea de sus a paginii!