| Ziziaww a întrebat:

Imi cer scuze ca nu am oferit funda nimanui la intrebarea anterioara.Adevarul este ca mie nu imi mai apare intrebarea si nici raspunsurile date de ceilalti utilizatori. straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil a fost raportată şi ştearsă.
Dacă consideri că s-a făcut un abuz, că întrebarea ta n-a încălcat în nici un fel regulamentul, poţi să trimiţi un mesaj la Contact.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu apare pentru că întrebarea a fost raportată și implicit cu ștergerea ei și răspunsurile.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mulita-la intlebalea. Nu fi tlista, au mulita-la si laspunsulile.Te ieltam. Fugi la joaca, ca acus tlece ialna!

| nosferatu a răspuns:

Ata ete te vei te vei ta fatem? laughing