| camay14 a întrebat:

Buna,la cate fundite devi expert?

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Ca sa devii expert trebuie sa ai minim 1 din 10 raspunsuri castigatoare, adica o fundita la 10 raspunsuri si o vechime a contului de minim 4 luni.Cei de la TPU vor decide cand devii expert. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cu întrebări de genul și ortografia asta de baltă, așteaptă mult și bine să devii expert.

| camay14 explică (pentru TeoPT):

Auzi sti ce uite-te mai intai la tine inainte sa comentezi

| KodrutZ a răspuns (pentru camay14):

Daca taceai, filozof ramineai...

| TheStory a răspuns:

Ai nevoie de 1 raspuns castigator la 10 intrebari.
Si multe raspunsuri.

| PotatoMustDie a răspuns:

Nu prea conteaza asta, depinde de cat de des esti pe site si cat de folositoare sunt raspunsurile tale.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună! Ca să devii expert 1 fundită din 10 răspunsuri și să ai contul de minim 4 luni.
Și mai trebuie să ai niște răspunsuri de calitateîn care să nu cerșești funde.
O zi bună!