| Seether a întrebat:

Mi-am facut contul ieri, și vreau să aflu mai multe despre TPU. Deci? thinking

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Gasesti totul aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La 'Intrebari frecvente", la raspunsurile si intrebarile de la categoria "Totul despre TPU"si de pe blog.

| Abandoned a răspuns:

Deci, pentru inceput eu incep cu deci, ca asa mi-ai dat ocazia...
Pe langa raspunsurile incomplete pe care le vei primi de la altii, afla ca in primul si-n primul rand, toti utilizatorii au de-a face cu mine!(cu voturile si robotelul).