| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

mie chiar nu mi se pare corect ca utilizatorii juniori nu pot sa voteze sau sa aleaga utilizatorul lunii! vroiam sa ma implic si eu dar vad ca nu se poate pentru ca sunt junior.Multumesc pentru atentia acordata! happy

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Nu te necaji ca nu mai ai mult si vei fi si tu utilizator senior! Incearca sa dai mai multe raspunsuri, pentru ca vechime ai.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca nu ar fi asa oricine ar putea sa-si faca nenumarate conturi si sa se voteze, sa raporteze alte intrebari si raspunsuri ce respecta regulile, sa-si voteze propriile raspunsuri...

| StReEtDaNcEaNa explică:

Adica nu pricep deloc! ma puteti lamurii de ce nu poti sa faci nimic daca esti junior?

| StReEtDaNcEaNa explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! happy

| bianca12maria a răspuns:

Adevarul e ca sunt si mari avantaje cand esti junior.

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru bianca12maria):

De ce?

| bianca12maria a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

Iti este mai usor.

| Floraa a răspuns:

Nici eu nu sunt de acord cu asta...