| Cosminovici18 a întrebat:

Nu credeti ca intrebarile gen,, Cine ghiceste numele meu primeste funda,, etc. puse pe TPU nu au niciun rost? dau funda cine e de acord cu mine si imi da un raspuns argumentat!

Răspuns Câştigător
| MiniieKidda a răspuns:

Ba daa laughing
Ma dispera astia care fac care imi ghiceste fructu culoarea etc dau funda...
ce ne-ar interesa pe noii laughing?
culoarea lui preferata
de obicei oameni pun si rapsund la intrebari de genu si ii incurajeaza pe cei care pun intrebarile...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate întrebările care nu respectă politica site-ului nu își au rostul aici!
Pa, pa.

| Aide a răspuns:

Este clar se plimba pe acest site pentru ca nu au ce face, dar sunt oameni care chiar au nevoie de raspunsuri la intrebari iar astia ocupa spatiu. asculta ce intrebari:
cine vrea funda?
ce faceti?
hello?
de ce v-ati sculat?
sunt proasta?
tie cum ti se par prostiile astea?

| Cosminovici18 explică (pentru Aide):

Sunt niste tampenii ce nu si-au rostul sunt puse de oameni inculti cu mintea scurta si indesata laughing

| Robertutzuu a răspuns:

Da aceste intrebari sunt pentru promovarea conturilor etc nu sunt de akord cu aceste intrebari

| CristiExpSiPunct a răspuns:

Hei intrebarea pe care ai pus-o tuh a ocupat spatiu sa stii adica sunt oamenii care chiar au nevoie sasi stie numele sa stii poate sunt orfani dar vor sa primeasca raspunsuri pentru as hotari un nume intelegi? ackm ar fi bine sa stergi intrebarea asta care nusi are rost si degeaba ai dat funda pentru ce ca au fost de acord cu tine fara sa vrea? sau ca nu stiu ceau raspuns sau la ce au raspuns intelege acesta este un site online ca membru junior iti recomand sa fii de acord cu tot ce este pe acest site ar fi bine sa citesti regulamentul si sa vedem daca scrie acolo ceva despre intrebarile prostesti care spui tu cu inrebarile numelui si asa etc,,

| Cosminovici18 explică (pentru CristiExpSiPunct):

Daca ai sa te uiti mai bine pe site ai sa gasesti si intrebari de astea cine vrea funda?
ce faceti?
hello?
de ce v-ati sculat?
sunt proasta?
ce patesc daca imi pun o grenada in chiloti?
nu crezi ca aste-a nu-si au rostul?

| CristiExpSiPunct a răspuns:

Skittles ai dreptate dar eu am spus de faza cu numele scuze de deranj dar unii chiar nu respecta regulile acestui site care ajuta pentru unii dintre noi dar pentru alti e decat o joaca extraordinara de funny daca ma intelegi dar nu este asa decii... scuze de deranj oricum dar ar trebui sa stergi intrebarea nu prea te ajuta cu ceva pe tine sau cu faza cu funda la tine dau funda cine e de acord cu mine? pff? cum cine e de acord cu tine? si daca nu suntem? carei problema? sau daca e adevarat ceea ce spunem tu tot la cei de acord cu tine le dai funda? Nota 8, 5 pentru intrebarea ta stupida in plus nu e intrebare

| Cosminovici18 explică (pentru CristiExpSiPunct):

Daca te-ai fi uitat mai bine am scris si,, imi da un raspuns argumentat,, dar ai vazut ca 50% din oamenii care mi-au raspuns la aceasta intrebare au spus,, da nu-si au rostul,, insa tu nu ai fost de acord cu mine si nu-i nicio problema nu te condamn nu te-am obligat sa fii de acord cu mine insa ai gasit tot felul de explicari cum ca un orfan nu isi stie numele dar cei de la orfelinat stiu numele tuturor copiilor nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este adevarat adica nu au rost!

| andrei47 a răspuns:

Bada.doar ocupa spatiu in rubrica de intrebari.cei ce pun astfel de intrebari nu au ce face cu timpul si stau sa se uite pana primeste raspunsul corect laintrebari de astea sau cati am=ni am, ce zodie sunt si alte tampenii de astea care pur si simplu nu isi au rostul. funda?