| anonim_4396 a întrebat:

Nu este prima oara cand mi se intampla sa bifez la Calificativ "folositor" si dupa ce apas butonul de ok sa vad ca era bifat "stupid". De aceasta data chiar am primit urmatorul mesaj:
"ATENTIE! Acordarea abuziva de voturi Stupid/Nefolositor poate conduce la suspendarea contului.

Asadar esti convins ca acest raspuns merita acest calificativ?"
in situatia in care eu doream sa bifez "folositor".
Asta inseamna ca sunt in riscul de a-mi pierde contul din cauza unor erori?
Sau sa renunt in a mai vota oamenii pentru a evita aceste erori?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Dacă votezi pe nedrept(adică să dai nefolositor cui merită folositor, etc.) sunt şanse să fi suspendată.
Tu ai mare grijă ce votezi şi totul va fi înregulă.
Textul ăla apare(de curând) indiferent ce bifezi.
Succes!

2 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Contacteaza echipa! http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Rosy: ai dreptate, am verificat acum. Chiar daca mi-a aparut mesajul, s-a salvat "folositor".
Multumesc frumos!