| anonim_4396 a întrebat:

Nu functioneaza sa imi postez intrebarile pana acum trebuia sa am si eu vreo 4 funda; dar am 1crying imi apare "doresc sa-l public;"doresc sa-l editez si dau click pe "doresc sa-l public si nu se publica nu se intampla nimic! Aveti indeie de ce? Cred ca sunt niste erorii.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

TPU are diverse probleme tehnice, printre care si cea expusa de tine, mi se intampla si mie. Incerci de mai multe ori, pana iti apare "Raspunsul a fost adaugat" ori "Raspunsul exista in baza de date...", asa procedez si eu. Succes si numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem Ioandelasal.

Mai insistă!