| octavia123 a întrebat:

Buna,nu stiu cum sa-mi pun paza de profil, ma ajuta cineva?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Intra la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

Mai multe informatii gasesti aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| octavia123 explică (pentru evenso):

Multumesc

| evenso a răspuns (pentru octavia123):

Cu placere.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Intră la editare profil, se află în stanga ta unde scrie Logat ca giuliuta, dai click şi te duci la selectează o poză/imagine de profil, dai click pe alege, şi ţi se deschide un chenar, te duci în documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorită.
Te pup!

| Enki a răspuns:

Nu este chiar asa greu, doar dai clic pe tine si acolo trebuie sa-ti apara pagina da si de acolo iti scimbi poza.winking noroc