| xAbb a întrebat:

Pentru a primi statutul de membru senior am nevoie de 100 de răspunsuri, nu? Întrebarea mea este: În acele 100 de răspunsuri se numără şi răspunsurile date altora[aka Xulescu a răspuns la întrebarea mea şi eu răspund la răspunsul lui] la propriile întrebări? Dar şi toate răspunsurile de la o singură întrebare? Adică se numară toate indiferent de unde sunt postate răspunsurile?

Fundăă love struck!

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Da, bineinteles. Se numara toate raspunsurile happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, toate.

| IMC90 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti s-a activat contul.
Da, toate raspunsurile se iau in considerare.

| xAbb explică:

Da,mersi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca dahappy!