| TAzOVsKY a întrebat:

Pentru a primi un tricou trebuie ca toate raspunsurile date in acea zi sa primeasca funda? Sau doar sa raspunzi, indiferent daca primesti sau nu funda? happy

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trebuie sa postezi cele mai multe raspunsuri folositoare intr-o zi.

| mona a răspuns:

Pentru a castiga tricoul trebuie sa fi in clasament pe locul 1 indiferent ca primesti sau nu funda

| alexs99 a răspuns:

Pentru a castiga tricoul trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri validate intr-o zi, indiferent ca sunt funde sau nu.

| TheAce a răspuns:

Fundele sunt irelevante insa raspunsurile trebuie sa fie RELEVANTE. TOATE. Fiecare raspuns va fi verificat manual de moderatori, tocmai pentru ca unii raspund uneori in 2-3 cuvinte sau copiaza raspunsuri sau dau raspunsuri gresite doar pentru a castiga acel tricou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie doar să răspunzi la cât mai multe întrebări posibil, cu sutele dacă vrei să ajungi pe locul 1 şi să câştigi acel tricou.
Nu răspundem pentru fundiţe, ci pentru a ne face de folos.
Succes!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fundele conteaza; trebuie sa ai cel mai mare numar de raspunsuri,(care nu incalca regulamentul), in ziua respectiva.Mult succes.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,nu conteaza daca nu primesti funda trebuie doar sa raspunzi la intrebari.