| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati-ma ca ma repet! Am raspuns la o intrebare pe TPU cu un link de la un film subtitrat online. Nu pentru a fi neaparat downloadat, ci doar vizionat.Mi-a aparut o eroare rosie ca poate fi piraterie si ca in acest caz va fi infomrat furnizorul de retea, dar am postat intrebarea.Mi-e foarte frica sa nu patesc ceva, ce pot face? Sau ce se poate intampla. Nu as plange daca mi-ar suspenda contul, dar nu vreau consecinte mai grave. Apropo, raspunsul a fost refuzat. Daca nu l-a publicat inseamna ca nu voi pati nimic? Aseara l-am sters definitiv... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sunt avertismente ca să stopeze acțiuni ilegale.
Nu pățești nimic.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Stiu dar nu l-am ascultat pe primul... Oricum este bine ca a fost refuzata.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Modalitatea TPU de a se spala pe maini in cazurile de piraterie