| Skylerx a întrebat:

Scuze ca zic adevarul, dar nu mai suntem toti o comunitate, vreti sa ziceti ca inca se mai numeste TPU site-ul asta? Halal site!
Pun si eu intrebari serioase, nimeni nu raspunde. Dar asa va vad cu randul la intrebarile simple! Auziti. Daca sunteti asa, mai bine nu mai exist pe TPU, eu ajut oamenii... dar ei nu ma ajuta pe mine! straight face Nu imi ziceti nu pleca, in curand imi voi sterge contul. Sau puteti sa-mi ziceti sa plec. Oricum intentionez asta, deci PA! Nu glumesc...

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Exit, cancel, da-i drumul, valea, rade-o, pa, sanatate, la revedere, amin!
N-ai plecat inca?

41 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Eu mă întreb : tu crezi că îi pasă cuiva de pe site-ul ăsta că pleci tu? Neinteresant. Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

Frate nu aveți ceva mai deștept de făcut decât să vă plângeți?
Nu ești prima care face remarca de ce ți să o mai repeți? Vrei neapărat să ți se dea dreptate.
Nu-ți place siteul mută-te pe yahoo answers sau sodahead și întreabă acolol, nu te ține nimeni legată de siteul ăsta, nu e singurul site cu întrebări.
Și oricum nu cred că avea cineva de gând să-ți zic să nu pleci...

| Paulla a răspuns:

Crezi că-i pasă cuiva că pleci?
De vină că nimeni nu-ţi răspunde la întrebări e calitatea întrebărilor.
'Mi-a aparut pe Document World (ce prostii am facut eu pe acolo laughing) un semn si nu mai pot scapa de el! Imi apare de fiecare data cand deschid o fila noua.Ce sa fac? Funda sad' Cine să-ţi răspundă la o întrebare atât de idioată? Fiecare e liber să răspunda la ce vrea. Dacă vă adunaţi toţi şi vă plângeţi că nu vă răspunde nimeni credeţi că o să schimbaţi ceva? Nu!
Nu vă mai pierdeţi timpul cu întrebări de genul 'Gata, îmi şterg contul căci nimeni nu-mi răspunde la întrebările mele idioate' că nu faceţi decât să arătaţi penibil.

| Anonymus314 a răspuns:

Intrebarile serioase la voi sunt:
Cum fac aia si aia la facebook?
Am nevoie de ajutor la farmerama
Stii ca justin bieber e insarcinat cu selena gomez
cum sa ma imbrac azi
am un telefon LG si nu stiu cum sa-l deschid
am nevoie de vecini la un **** de joc
va place avatarul?
a, si cireasa de pe tort:
Cum fac tema acasa?

In cazul asta:
MULT PA!

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

Auzi. Nu lua in semn rau, dar uite-te prin intrebarile mele. Am pus eu intrebari stupide gen teme pentru acasa sau alte tampenii (ca sa nu zic alta prostie) pe care le-ai zis tu? Ia uite-te tu, MISS POPULAR!

| Anonymus314 a răspuns (pentru Skylerx):

Ma plictisesc! Ce pot face ca sa scap de starea asta neplacuta? Nu ies afara, e prea rece sad Funda
asta e unul dintre exemple

a, inca un lucru, eu sunt mister nu misswinking

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

Ehh, cum o fi. Mister popularity.
Nah ca acum n-am mai gresit-o! straight face

| Anonymus314 a răspuns (pentru Skylerx):

Pai in loc sa ajuti sa faci totul unitar de care vorbesti, ai pus 252 de intrebari dintre care sunt convins ca 100 fara rost.

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

Intrebare stupida?! Auzi ma tu esti batut in cap?
Eram racita, iar mama ma tot dadacea cu medicamente, era normal sa ma plictisesc!
Da era mai bine sa pun si asta acolo, ca unii dintre tine sa nu mai comenteze atat!
Ce curaj ai!

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

Asa crezi tu. Du-te la vagabonzii din strada ta si paraste-ma. Hai valea.
Tu stii ce ai zis? Probabil ca nu. Stii ca si tu ai pus intrebari stupide la inceput.

| Anonymus314 a răspuns (pentru Skylerx):

"Cine vrea un cont de OurWorld nivel 24 haine frumoase fara gems, a avut toolbar si are un crew super misto (l-am creat eu singura). Cine e primul va primi un mesaj cu datele contului. happyFunda"

despre asta ce spui? e geniala intrebarea nu?
si daca te plictiseai era greu sa cauti pe google: cum sa nu ma plictisesc? ai idee cate sute de intrebari de genu sunt pe site?
chiar, ce curaj am, trebuie sa fii foarte curajos sa-i zici unui om ca nu face bine ce face.

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

Il vrei tu? Hai mai taci. si uite ca ma uit si eu prin profilu tau sa vad ce intrebari stupide ai pus, ca sa scot si eu altileria grea. stii ca nu numai tu stii asta.

| Anonymus314 a răspuns (pentru Skylerx):

Ai grija ca eu ti-am vorbit frumos si nu te-am jignit,asta nu inseamna ca nu pot sa vorbesc necivilizat, chiar fac un efort destul de mare.
Nu stiu ce am zis? Ba stiu foarte bine, intr-adevar poate am pus intrebari idioate la inceput dar asta nu inseamna ca nu m-am corectat.

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

''Buna TPU. Am 2 probleme:
1.Playerul de la robotzi(nu stiu cum se numeste exact) nu imi merge, pur si simplu apare un ecran micut gri si apoi dispare si ramane imaginea alba in locul lui.
2.La opera imi apar chestii de genul:
&
more items.
Cum pot rezolva?''
Deci te uiti la rahatu de Mo si Foca ha? uite cine are intrebari stupide

| Anonymus314 a răspuns (pentru Skylerx):

Rahat? ha,serialul e mai genial decat toti neuronii care iti umbla prin creier per total, iar problema era legata de player, nu de mo si foca.

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

Fetito,nu crezi ca te cam intregi cu gluma? Pe nici unul de aici nu ne intereseaza ca pleci.Chiar trebuia sa-ti faci auzita plecarea? Ti se pare ca te-a rugat cineva sa ramai? Eu nu cred!(si am citit toate raspunsurile) speeder96 are dreptate.Si ar mai trebui sa-ti revizuiesti putin vocabularul, da? Daca noi suntem civilizati si vorbim frumos, cred ca meritam acelasi lucru si din partea ta.Defapt,cred ca tu esti o scmechera dinaia de Bucuresti,care esti mare si tare in fata calculatorului(laptopului,telefonului,tabletei etc.)o mimoza de bani gata, si cand iesi din casa/bloc e vai de tine... sfat:Vezi-ti de viata ta, cat o mai ai!happy Amin!

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Da mah sunt una de Bucuresti care vrea numai sa se dea in spectacol. Nu cred ca te-am mai vazut pe site pe aici si daca tu crezi ca o sa zici asa despre mine inainte sa ma cunosti fa-o.Atat imi pasa ce cred oamenii de aici despre mine! Doar eu stiu ca sunt o persoana de treaba care nu cere mura-n gura altceva de la persoane,care nu se da in spectacol pentru atentie etc.
''De fapt,cred ca tu esti o scmechera dinaia de Bucuresti,care esti mare si tare in fata calculatorului(laptopului,telefonului,tabletei etc.)o mimoza de bani gata, si cand iesi din casa/bloc e vai de tine...'' habar n-ai sa scrii cum trebuie si cica stau in fata telefonului si a tabletei.Fat-o, esti penibila rau.Parintii mei nu-si permit sa am o tableta, mai un telefon din asta mai nou.Deci fa-ti pareri gresite despre mine, ca voi asa stiti sa faceti!
''Amin!'' sa te vad eu pe tine ce faci tu cand iesi din casa/bloc de la tine... straight face

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

1. la mana, eu nu stau in Bucurestilaughingdeci ti-ai luat teapa.
2. la mana, nu am facut greseli gramaticale, scumpo.
3. la mana, nu cred ca trebuie sa ma vezi pe site, eu nu imi dau importantabatting eyelashes
4. la mana "fat-o" nu se scrie cu cratimalaughingeste in vocativ, sti?laughing
5. eu cand ies din casa, ma intalnesc cu prietenii si mergem spre scoala sau afaralaughing
6. da, mai nou se gaseste internet si pe telefon, tableta si alte smecherii de genu' asta.
7. e bine macar ca recunosti; ca ai nevoie de atentie...
8. si cred ca tu esti cea penibila.laughingpoate ca si intrebarile mele sunt penibile(nu neg asta)dar nu am incercat niciodata,atat pe calculator(pe chaturi,facebook, mess etc), cat si in "viata reala" sa imi dau importanta.Eu asa sunt de fel,directa,in unele cazuri tupeista.Da, si eu sunt de treaba, si eu sunt o fire glumeata si prietenoas.nici parintii mei nu isi permit sa imi cumpere tableta,nu-ti fa griji.dar daca as fi in locul tau, as sterge intrebarea, sau chiar mi-as sterge contul! Amin!

| SandaraPark a răspuns (pentru SandaraPark):

*prietenoasa

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Cred ca habar n-ai nimica despre mine.Am zis eu oare ca stau in Bucuresti? Si ''de fapt'' se scrie de fapt...
Si eu sunt cum ai zis tu, doar ca habar n-am de vocativ sau de ce ai zis tu.Sunt in clasa a V-a, sa stii.Si nu stiu ce crezi despre mine, dar cred ca ti-ai facut deja o parere ''nebuna''.

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

Hm...nu vad unde am scris "de fapt" stiu cum se scrie,si daca am scris, probabil o greseala, nimic mai mult.Mno,cu atat mai mult.Esti clasa a V-a si ai si gura mare, in locul tau as intra in pamant.Nu numai de rusine.happyLoriiSiAtat are dreptate.maare dreptate.Peace!happy
P.S: datorita tie mi-am facut parerea asta.Si cred ca toti si-au facut-o asa.Tu cu intrebarile tale "serioase si destepte"

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Hai ca ai si tu intrebari stupide, da tu nu poti sa-ti tii gura? Ti-ai facut pur sh`i simplu o parere despre mine` pentru ca asa ai vrut tu si te-ai luat dupa ceilalti. Daca ai fi mai prietenoasa ai face altfel.Nu cum faci tu acum sau cum au spus ceilalti despre mine (MARSH).SO... daca erai asa cum zici tu, nu mai faceam atat zarva.

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

Eu sunt prietenoasa si ma comport frumos cu cine merita.Dar tu nu meriti! Si din cate cred ca ai observat(fiind in clasa. a-V-a ma gandesc ca sti sa citesti,dar la ce s-a ajuns cu Romania,nu ma mira.),am spus si citez:"si intrebarile mele sunt penibile,nu neg asta"
neg-> P.V~vb. predicativ,mod indicativ,timp prezent,pers I,nr sg. ti l-am si analizat.
Si sa stii ca pot si eu sa vb urat cu tine si sa stii ca pana acum m-am abtinut cu greu, pentru ca incerc sa-ti demontrez ca poti fi si civilizat, ai grija cum vb copilo!

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Nu vad ca esti prietenoasa.Si da, citesc.Citesc foarte mult, pentru cultura ta generala! Ce multe stii tu despre mine...Credeam ca esti mai desteapta.Asta e.
Si da, iti dau dreptate.In Romania nu mai sunt oameni destepti cum erau inainte.Adica...ce intrebare stupida:''Exita oameni prosti?'', asta am vazut-o la ora de informatica, dupa ce ne-a lasat sa ne jucam pe calculator.

| Skylerx explică:

Pun pariu ca nici la intrebarea asta nu-mi raspundeti. straight face HA HA.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi dacă eşti aşa de hotărâtă prinţeso, de ce ai mai vrut să-ţi exprimi dorinţa de a-ţi şterge contul. Ştii ce cred? Cred că ai pus întrebarea asta ca să primeşti un răspuns încurajator care să te facă să rămâi, corect? Păi, numai unii sunt nişte idioţi care se dau şmecheri între 4 pereţi, dar când ies din bloc/casă sunt scuipaţi, restul sunt oameni serioşi cărora chiar le pasă. Motivul pentru care se adună mai multe răspunsuri la întrebările simple este simplu: sunt din ce în ce mai mulţi copii, distruşi, obosiţi pe site, pe când cei serioşi intră mai rar (sunt şi ei ocupaţi cu vieţiile lor). Unii îţi răspund la întrebări mai urât ca să te încurajeze să pui întrebări mai deştepte sau cu folos (cum fac eu). TPU nu este un site vai-de-el, este un site superb gândit, care chiar le-a fost şi încă le este de folos persoanelor care chiar au nevoie de el. În final, ce pot spune, e alegerea ta!

Baftă!

| Skylerx explică (pentru Owakey):

Nu cred ca e asa. Sa va atentionez ca Bloody nu mai exista.
De ce? Pentru ca o sa-mi ziceti 'PA' si din astea, dar eu tot plec! Dati-mi suturi in fund... le merit, am fost din comunitate, macar o parasesc cu respect pentru ea. Acum... e vai de ea.

| wowemy a răspuns:

Eu sincer cred ca ai dreptate

| Skylerx explică (pentru wowemy):

Ma rog... cineva ce imi da dreptate e putin, iar 'comunitatea' ar trebui sa fie mai mare. Inainte era perfect, acum 2 ani nu erau asa multe persoane online sau nu intrau multe, acum sincer sunt multe probleme ale site-ului. Fitse.

| OdDbAlL a răspuns (pentru wowemy):

Ai mare dreptate, siteul nu este pentru caterinca, dar...

| Overom a răspuns (pentru Skylerx):

Da da ai dreptate te sustin din toate punctele de vedere si eu vreau cv mai serios nu: vai draga azi am luat un ciorap de un fel si azi de un fel ce e ghinion? oh go on

| ianaa a răspuns:

Ai dreptate ßℓööđץ si eu am pus mai mult intrebari si nu m-a ajutat nimeni chiar daca eu ii ajut pe alti cu ce stiu eu
asa ca le sterg si eu intrebarile daca vad ca nu imi rasp nimeni
nu stiu cu a fost siteul asta mai de mult pentru ca eu sunt cam noua pe aici, dar cred ca acum conteaza cat de multi prieteni ai si atat nu mai conteaza sa ii ajuti pe alti
si daca primesti rasp te ia la misto sad

| Twilight a răspuns:

Scuze ca zic, dar tiam citit majoritatea intrebarilor, nu prea avem cum raspunde, unii nu sunt adeptii Pain'ului sau nu se joaca jocuri gen conquiztador ca sa stie ce sa-ti explice sau sa iti zica. Mai incearca. De exemplu, la unii cum raspund toti?

| KidzzzAww a răspuns:

Păi dacă nu`ţi răspunde nimeni la întrebările serioase, poate că nu stie nimeni răspunsul, sau nu ştii tu să te exprimi ca să inţeleagă lumea.
Şi dacă vrei să iţi ştergi contul, nu avem nimic în potrivă.
Şi prin întrebări serioase te referi la alea legate de teme sau ce? straight face
Mama, m`am saturat de voi care vă credeţi nu ştiu cine şi vreţi să fiţi în centrul atenţiei, dar soarta trebuie să mai existe şi câte un specimen dinăsta. [Ştii vorba aia "Oricine e şmecher între patru pereţi " şmecher=prost].
Pa, faci cum vrei tu.

| Ally99 a răspuns:

Ai drepate si eu am o intrebare asemanatoare, dar nu stiu de ce se mai numeste TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Drum bun şi succes în alte activităţi mai plăcute şi utile ţie!
Pa, pa.

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Stii ceva printeso? Tu ai pus intrebarea asta ca sa-ti raspunda cineva ca sa te incurajese ca sa te faca sa ramai(vorba lu qwakey)
Totusi in de acord cu tine un unele puncte de vedere dar TPU e un site de intrebari si raspunsuri pui o intrebare si astepti un raspuns
nu trebuie sa te enervezi pentru asa ceva.Toti iti zic papa fiindca(unii is n00bi)nu le pasa daca pleci sau nu(lui webmasteru nici deatat nu iar pasa).Asa ca cam 50% sunt de acord cu tine dar si 50% contra in plus oamnei ai si alte chesti in afara de TPU sau te crezi cumva printesa si toata lumea trebuie sa-ti raspunda?
Daca vr stergeti contul nu ma intereseaza(de fapt nu intereseaza pe nimeni acest lucru)in plus mai is o multime de siteuri de intrebari si raspunsuri
Bafta

| Overom a răspuns:

Asa este... multi o ia in gluma blafeaza se rad, te cred prost si etc, am pus o intrebare am asteptat sa imi raspunda la ea ore intregi oh go ondin atatia vizitatori TPU

| Bianca_2202 a răspuns:

Sa fiu sincera...Ma uitam la tote intrebarile noi si la toate erau doar :trimis de 30 de minute(1 raspuns)dar la tine:trimis de 4 minute(16 raspunsuri sau cate erau)intr-adevar.asa este dar nu te costa cu nimic daca lasi cont-ul dar nici nu te castigi nimic daca il stergi.

| KAPPACS a răspuns:

Man... Pai ai dreptate si eu am pus 2 intrebari la articole diferite si nu mi-au raspuns la el... dar eu asteptwinking Mie imi place TPU fiecare cu alegerea LUI!

| IonutCelCuBaniMulti a răspuns:

Pleaca, ce nu te las eu hai sugeo laughing!