| Skylerx a întrebat:

Scuze ca zic adevarul, dar nu mai suntem toti o comunitate, vreti sa ziceti ca inca se mai numeste TPU site-ul asta? Halal site!
Pun si eu intrebari serioase, nimeni nu raspunde. Dar asa va vad cu randul la intrebarile simple! Auziti. Daca sunteti asa, mai bine nu mai exist pe TPU, eu ajut oamenii... dar ei nu ma ajuta pe mine! straight face Nu imi ziceti nu pleca, in curand imi voi sterge contul. Sau puteti sa-mi ziceti sa plec. Oricum intentionez asta, deci PA! Nu glumesc...

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Exit, cancel, da-i drumul, valea, rade-o, pa, sanatate, la revedere, amin!
N-ai plecat inca?

41 răspunsuri:
| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Da mah sunt una de Bucuresti care vrea numai sa se dea in spectacol. Nu cred ca te-am mai vazut pe site pe aici si daca tu crezi ca o sa zici asa despre mine inainte sa ma cunosti fa-o.Atat imi pasa ce cred oamenii de aici despre mine! Doar eu stiu ca sunt o persoana de treaba care nu cere mura-n gura altceva de la persoane,care nu se da in spectacol pentru atentie etc.
''De fapt,cred ca tu esti o scmechera dinaia de Bucuresti,care esti mare si tare in fata calculatorului(laptopului,telefonului,tabletei etc.)o mimoza de bani gata, si cand iesi din casa/bloc e vai de tine...'' habar n-ai sa scrii cum trebuie si cica stau in fata telefonului si a tabletei.Fat-o, esti penibila rau.Parintii mei nu-si permit sa am o tableta, mai un telefon din asta mai nou.Deci fa-ti pareri gresite despre mine, ca voi asa stiti sa faceti!
''Amin!'' sa te vad eu pe tine ce faci tu cand iesi din casa/bloc de la tine... straight face

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

1. la mana, eu nu stau in Bucurestilaughingdeci ti-ai luat teapa.
2. la mana, nu am facut greseli gramaticale, scumpo.
3. la mana, nu cred ca trebuie sa ma vezi pe site, eu nu imi dau importantabatting eyelashes
4. la mana "fat-o" nu se scrie cu cratimalaughingeste in vocativ, sti?laughing
5. eu cand ies din casa, ma intalnesc cu prietenii si mergem spre scoala sau afaralaughing
6. da, mai nou se gaseste internet si pe telefon, tableta si alte smecherii de genu' asta.
7. e bine macar ca recunosti; ca ai nevoie de atentie...
8. si cred ca tu esti cea penibila.laughingpoate ca si intrebarile mele sunt penibile(nu neg asta)dar nu am incercat niciodata,atat pe calculator(pe chaturi,facebook, mess etc), cat si in "viata reala" sa imi dau importanta.Eu asa sunt de fel,directa,in unele cazuri tupeista.Da, si eu sunt de treaba, si eu sunt o fire glumeata si prietenoas.nici parintii mei nu isi permit sa imi cumpere tableta,nu-ti fa griji.dar daca as fi in locul tau, as sterge intrebarea, sau chiar mi-as sterge contul! Amin!

| SandaraPark a răspuns (pentru SandaraPark):

*prietenoasa

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Cred ca habar n-ai nimica despre mine.Am zis eu oare ca stau in Bucuresti? Si ''de fapt'' se scrie de fapt...
Si eu sunt cum ai zis tu, doar ca habar n-am de vocativ sau de ce ai zis tu.Sunt in clasa a V-a, sa stii.Si nu stiu ce crezi despre mine, dar cred ca ti-ai facut deja o parere ''nebuna''.

| KidzzzAww a răspuns:

Păi dacă nu`ţi răspunde nimeni la întrebările serioase, poate că nu stie nimeni răspunsul, sau nu ştii tu să te exprimi ca să inţeleagă lumea.
Şi dacă vrei să iţi ştergi contul, nu avem nimic în potrivă.
Şi prin întrebări serioase te referi la alea legate de teme sau ce? straight face
Mama, m`am saturat de voi care vă credeţi nu ştiu cine şi vreţi să fiţi în centrul atenţiei, dar soarta trebuie să mai existe şi câte un specimen dinăsta. [Ştii vorba aia "Oricine e şmecher între patru pereţi " şmecher=prost].
Pa, faci cum vrei tu.

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

Hm...nu vad unde am scris "de fapt" stiu cum se scrie,si daca am scris, probabil o greseala, nimic mai mult.Mno,cu atat mai mult.Esti clasa a V-a si ai si gura mare, in locul tau as intra in pamant.Nu numai de rusine.happyLoriiSiAtat are dreptate.maare dreptate.Peace!happy
P.S: datorita tie mi-am facut parerea asta.Si cred ca toti si-au facut-o asa.Tu cu intrebarile tale "serioase si destepte"

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Hai ca ai si tu intrebari stupide, da tu nu poti sa-ti tii gura? Ti-ai facut pur sh`i simplu o parere despre mine` pentru ca asa ai vrut tu si te-ai luat dupa ceilalti. Daca ai fi mai prietenoasa ai face altfel.Nu cum faci tu acum sau cum au spus ceilalti despre mine (MARSH).SO... daca erai asa cum zici tu, nu mai faceam atat zarva.

| SandaraPark a răspuns (pentru Skylerx):

Eu sunt prietenoasa si ma comport frumos cu cine merita.Dar tu nu meriti! Si din cate cred ca ai observat(fiind in clasa. a-V-a ma gandesc ca sti sa citesti,dar la ce s-a ajuns cu Romania,nu ma mira.),am spus si citez:"si intrebarile mele sunt penibile,nu neg asta"
neg-> P.V~vb. predicativ,mod indicativ,timp prezent,pers I,nr sg. ti l-am si analizat.
Si sa stii ca pot si eu sa vb urat cu tine si sa stii ca pana acum m-am abtinut cu greu, pentru ca incerc sa-ti demontrez ca poti fi si civilizat, ai grija cum vb copilo!

| Skylerx explică (pentru SandaraPark):

Nu vad ca esti prietenoasa.Si da, citesc.Citesc foarte mult, pentru cultura ta generala! Ce multe stii tu despre mine...Credeam ca esti mai desteapta.Asta e.
Si da, iti dau dreptate.In Romania nu mai sunt oameni destepti cum erau inainte.Adica...ce intrebare stupida:''Exita oameni prosti?'', asta am vazut-o la ora de informatica, dupa ce ne-a lasat sa ne jucam pe calculator.

| Twilight a răspuns:

Scuze ca zic, dar tiam citit majoritatea intrebarilor, nu prea avem cum raspunde, unii nu sunt adeptii Pain'ului sau nu se joaca jocuri gen conquiztador ca sa stie ce sa-ti explice sau sa iti zica. Mai incearca. De exemplu, la unii cum raspund toti?

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Stii ceva printeso? Tu ai pus intrebarea asta ca sa-ti raspunda cineva ca sa te incurajese ca sa te faca sa ramai(vorba lu qwakey)
Totusi in de acord cu tine un unele puncte de vedere dar TPU e un site de intrebari si raspunsuri pui o intrebare si astepti un raspuns
nu trebuie sa te enervezi pentru asa ceva.Toti iti zic papa fiindca(unii is n00bi)nu le pasa daca pleci sau nu(lui webmasteru nici deatat nu iar pasa).Asa ca cam 50% sunt de acord cu tine dar si 50% contra in plus oamnei ai si alte chesti in afara de TPU sau te crezi cumva printesa si toata lumea trebuie sa-ti raspunda?
Daca vr stergeti contul nu ma intereseaza(de fapt nu intereseaza pe nimeni acest lucru)in plus mai is o multime de siteuri de intrebari si raspunsuri
Bafta