| DaniDaniDani a întrebat:

se poate sa schimb poza? si daca se poate spuneti-mi cum
DAU FUNDITAhappy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

8 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna happy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti happy
Mult succes si o zi frumoasa sa ai happy

| AcHollism a răspuns:

Dai la Editare profil din chenarul din stanga paginii, si vei vedea ca scrie ''Selecteaza imagine profil'', dupa care dai pe choose si iti alegi fotografia, dupa care dai salveaza.
Bafta!

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Da poti
e logic din setari ssi iti alegi pozalaughing

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a răspuns:

Citeste intebari frecvente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sigur ca se poate!
Te duci unde scrie Editare profil, dupa care mergi la Selecteaza imagine profil, dai click pe Rasfoire, alegi imaginea care-ti place si click Salveaza profilul.
Te pup!

| DaniDaniDani explică:

Ti se pare ca-s de mult timp?

| Lightning1997 a răspuns:

Intri la ''Editare profil'', selectezi o imagine din calculator si apoi salvezi profilul.

| c0ton a răspuns:

Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.