| trance04 a întrebat:

Imi cer scuze de la inceput pentru ca postez aici inca de la inceput. S-au facut niste categorii pe acest site, de ce nu se respecta? este chiar asa de greu sa selectezi o categorie? Ficare are o problema mai mica sau mai mare, se cauta raspunsuri, de ce nu face nimeni nimic in aceasta privinta? Copii rog sa se abtina de la comentarii, aici nu este Hi5

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Spre rezolvarea acestei probleme de către comunitate s-a făcut acel chestionar, prin completarea căruia o întrebare, postată la o categorie nepotrivită, poate fi mutată acolo unde îi este locul.

| trance04 explică (pentru NOname):

Am inteles, :*

2 răspunsuri:
| miru20cmrecords a răspuns:

Am vazut multe utilizatori care intreaba despre sanatate si au ales categoria dragoste&sex pentru ca au nevoie de raspunsuri iar aceasta categorie este cea mai vizionata.