| Azµre a întrebat:

Bună Seara!
Se pare că astăzi site-ul a avut ceva probleme și anume nu se actualizează comment-urile și nici nu se mai primesc pe mail mesajele sau comment-urile la întrebări.
Vreau să știu dacă e o problema Tehnică sau nu.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Si la mine merge de cateva zile cam greu. Nu stiu de ce. Raspunsurile imi apar mai greu si instiintarile pe mail le primesc cu intarziere de ore bune.

| Azµre explică (pentru WildDream):

Mulțumesc pentru răspuns, ești o scumpă :*

| WildDream a răspuns (pentru Azµre):

Cu placere dragule :*

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am primit astăzi câteva notificări legate de comentarii (nu ştiu însă dacă sunt toate).

| Azµre explică (pentru NOname):

Și eu abia acum am primit câteva...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am primit pe parcursul zilei mesajele!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu nu am intampinata probleme, nu am fost nici asa activa azi, dar am primit si commuri si fundite etc..deci.
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Da.Au cam fost cu intarziere.Dar vad ca acum vin mailurile ca pe banda.

| Azµre explică (pentru darrio2007):

Vin de numai pot...