| b342 a întrebat:

Sunt curioasa... daca cineva de pe TPU, pun o intrebare, iar cineva ii raspunde cu injuraturi foarte urate, iar cel care a pus intrebarea il raporteaza, acel utilizator va fi suspendat?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Daca ai suficiente dovezi si vei convinge adminii, ca tu ai dreptate, atunci da, utilizatorul respectiv va fi suspendat (cam 95%). In orice caz, daca suspendarea va avea loc, vei primi de la Stela (Echipa TPU) un raspuns pe e-mail sau un mesaj privat.
Succes!

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa

funda

| GabytzaDoolce a răspuns:

Da,cel putin asa scrie la regulile TPU... fundita pls?hee hee puppy dog eyes

| sanders a răspuns:

Da asa e va fi suspendat dar nu cred ca cineva ar indrazni sa injure chiar atat de rau adica da mai sunt si unii nesimtiti care mai folosesc cuvinte urate(care au fost suspendati pana la urma)dar nu injuraturi(cel putin eu n-am vazut)

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, de regula, cel care injura este suspendat. Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

DA! Va fi suspendat!

| SsAa a răspuns:

Nu cristian nu are dreptate este suspendat doar daca il raporteaza 3 utilizatori diferiti big grin FUNDA?