| Țopai_Alexandru_2001 a întrebat:

sunt nou pe aici imi spune cineva ce trebuie sa fac?
cu punctele, cu oracolul, etc?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa raspunzi cat mai bine poti la intrebari sau sa pui tu intrebari la care nu stii raspunsul, toate cu respectarea regulilor TPU.
Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE.

| Țopai_Alexandru_2001 explică (pentru Ioandelasal):

Si pentru ce este oracolul?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Țopai_Alexandru_2001):

Nu pot spune exact, doar echipa TPU ar putea spune.
S-ar putea sa fie un sondaj, pe diferite teme, un mijloc de a afla ce-i intereseaza pe utilizatorii TPU, sa fie de distractie sau un mix din acestea.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în secţiunea F.A.Q. de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Kampion a răspuns:

Punctele se fac cand raspunzi la intrebari, si cand primesti o ''Funda'' ti-se adauga 100 puncte in cont. Nu prea mai stiu dar cred ca asa e, Cu oracolul doar trebuie sa raspunzi si iti da niste puncte, nu ti-se adauga in punctele TPU ci in oracolul lor