| alexxxa100 a întrebat:

Buna!
Sunt noua la TPU cine imi spune cum imi pot adauga o fotografie de profil?
Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poza apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului.
Din pagina ta, dai clic pe Editare profil, apoi clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop și la final ultimul clic pe Salvează profilul.
Bine ai venit printre noi.
Este bine să citești și asta: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O seară plăcută.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca alexxxa100, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestiwinking
O seara frumoasa sa ai si sarbatori fericitehappy

Răspuns utilizator avertizat
| PinkPanter a răspuns:

Te duci la editare profil si dai mai jos pana ajungi la schimba imaginea/incarca o imagine si apesi Browse si iti alegi o imagine.Iti v-a aparea in 5-10 min!