| heyromania a întrebat:

Am doua intrebari: Unde pot vedea daca am voturi sau daca nu pentru utilizatorul lunii si cate. A doua este daca cumva se face in fiecare luna acest "concurs" Utilizatorul lunii?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nominalizările sunt secrete (se fac în privat) și da, probabil se va organiza acest "concurs" lunar (cel puțin o perioadă).

Poți afla mai multe detalii de aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=3489

neluL
| neluL a răspuns:

1. Nu poti vedea cine te voteaza. Voturile sunt confidentiale.
2. Da, in fiecare luna se alege "Utilizatorul lunii'', cel putin asa arata proiectul.
Succes!