| Anestezia a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor daca vreau sa raspund la o intrebare si am dat pe,, Raspunde" de ce nu se intampla nimic cum ca ar scrie felicati intrebarea ta a fost trimisa!? FUNDA VOT

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

De fapt asa mi se intampla si mie dar raspunsul se trimite de fapt chair daca nu iti spune "Multumim pentru raspunsul tau!", el este in baza de date pentru ca daca incerci sa-l trimiti din nou la fel iti va spune "Ne pare rau dar raspunsul tau este deja in baza de date.Te rugam sa introduci un alt raspuns." deci oricum se trimite happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se mai întâmplă uneori. Eu una apăs de 2-3 ori pe "Răspunde", până îmi pare un text scris cu roşu, cum că răspunsul meu este deja în baza de date, ca să fiu sigură, că s-a trimis. Fă şi tu la fel!
Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Siteul mai face figuri...
dar stai linistit,chiar daca nu iti apare, odata ce ai apasat pe raspunde, raspunsul este inregistrat si va fi postat!

| Musique a răspuns:

*se gandeste*
> felicati?
poate din cauza ca esti analfabet/a

| PetreConstanta a răspuns:

Scrie dar nu ai fost tu atenta Funda se da celui mai bun raspuns

| elizabeth a răspuns:

Si mie mi se intampla.a fost trimisa intrebarea.stai calm.este de la ei...

| sorin579 a răspuns:

Trebuie sa confirmi adresa de email sau raspunsul.

| FaRmErAmA112 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa vada acel om si dupa aceea daca e un raspuns bun iti da funda happy