| stirbumariabeatricenoua a întrebat:

am o intrebare legata de TPU. cand am pus o intrebare si cineva a raspuns si mie mi se pare cel mai bun raspun ii dau funda si el devine imediat primul raspuns sau al catelea a raspuns acolo ramane? funda pentru cel mai bun.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
orice raspuns declarat castigator, va fi in fruntea tuturor, nu conteaza ca acel raspuns a fost ultimul din "N" raspunsuri...
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Apare in frunte, deci primul!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Orice răspuns va fi postat sus de tot, în fruntea răspunsurilor, arătând că e cel mai bun răspuns.
Numai Bine.

| stirbumariabeatricenoua explică (pentru LeMousiqe):

Wow, cred ca trebuia sa atept putin ca sa pun funda. multumesc tuturor care m-au ajutat. cand am ocazia va ajut si eu pe voi. o zi buna si multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este logic, declarandu-l raspuns castigator sa fie primul primind dealtfel si punctajul aferent.

| ionutdragon1 a răspuns:

Apare primul pentru ca e cel mai bun raspuns