| YahooMessenger a întrebat:

Am o intrebare legata de TPU : Deci...

Alti utilizatori (in afara de mine) pot sa imi vada ID-ul de Yahoo! Messenger, daca da ar fi foarte naspa pentru ca nu vreau sa se afle! Multumesc! Funda raspuns bun!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, stai liniştit. Pe TPU toţi suntem sub protecţia anonimatului (doar administratorii pot vedea datele noastre personale şi tot ceea ce am ales să fie privat).

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu..doar daca nu te scapi tu la un amic si va sti toata lumea...
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Am textat.Am intrat pe profilul tau, am dat clic pe yahoo... si nimic.Deci doar tu iti poti vedea ID-ul.;\big grin