| PovesteaVieţiiMele a întrebat:

Buna TPU.Am o nelamurire:cand as vrea sa intru pe acest site pentru a-mi vedea notificarile si pentru a putea da funda raspunsurilor castigatoare, nu se afiseaza fereastra cu intrebarea mea si raspunsurile.In loc de aceasta apare oracolul.Ce as putea face? Va rog un raspuns rapid.Dau funda (daca pot).

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Incearca sa reincarci pagina si cred ca se regleaza. Apasa sus pe sageata aia unde iti apare linkul cu TPU.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că nu se încarcă pagina corespunzător sau reţeaua este foarte aglomerată.Se mai întâmplă si la mine! Baftă!

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru onasis1961):

Multumesc! Oricum am rezolvat problema