| geno123geno456geno789 a întrebat:

am o problema eu nu pot sa raspund intrebarilor
imi spune ca "membri cu emailul neconfirmat nu pot sa raspunda pe zi la mai mult de 5 raspunsuri si in total nu pot raspune la 10 raspunsuri " de asta am raspuns doar la 10 intrebari! sad
eu pot doar sa raspund la intrebarile oracolui si sa pun intrebari si sa declar un raspuns castigator
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15
O zi buna:)

5 răspunsuri:
| Sebyzavate99 a răspuns:

Dai sa retrimita emailu si uitete dupa la emailuri si confirmal succes

| xXL1V1UXx a răspuns:

Activeaza-ti e-mailul...

| Crucified a răspuns:

Păi de ce nu vrei să-ţi confirmi e-mail-ul? Trebuie să bagi o adresă de e-mail validă şi s-o confirmi (găseşti codul de confirmare într-un mail, cauţi în inbox sau spam) pentru a da mai mult de 5 răspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi ce spune regulamentul site-ului.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15
Te pup!

| OnuOnulică a răspuns:

Si eu am aceiasi problema.